Yalı Mah, İnönü Cad, No:19/8 Akçakoca / Düzce
Pazartesi - Cumartesi 09:00-18:00
+90 (380) 611 4686

HAKKIMIZDA

AnasayfaHakkımızda

Aktez Yapı Hakkında

Aktez Yapı, ortak geçmişleri eski yıllarına uzanan iki yakın dostun mühendislik tecrübelerini tasarım, uygulama ve kurumsal yönetimde bir araya getirmesiyle kuruldu. Uzman ekipler ve ileri teknoloji ile desteklenen bu girişimci ortaklık ruhu, gücünü makine ve inşaat mühendislik disiplinlerini aynı çatı altında birleştirmesinden alıyor.

Gerçekleştirdiği projeler ve taahhüt işleri ile birlikte anılan Aktez Yapı, sanayi amaçlı betonarme ve çelik konstrüksiyon yapılardan, konut amaçlı betonarme ve çelik yapılara, yol ve altyapı inşaatlarından proje ve danışmanlık hizmetlerine kadar uzanan geniş bir portföyün sahibi.

Mimari tasarımda, işlevsellik ve ferahlığı günümüz insanının ihtiyaçları bağlamında kavrayan bütünsel bir yaklaşım; inşaat uygulamalarında detaylara gösterilen özen, yüksek kalite standartlarındaki tutarlılık ve teslim hızı; yönetimde ise dostane ve güvene dayalı bir çalışma ortamıyla sağlanan müşteri memnuniyeti Aktez Yapı’ nın kurumsal kültürüne damgasını vuran başlıca özellikler. Aynı ayırt edici özelliklerin izlerini Aktez Yapı’ nın bugüne kadar tamamladığı tüm işlerin her noktasında da görmek mümkün.

Misyonumuz

Aktez Yapı, tüm faaliyetlerinde; müşterilerinin, çalışanlarının, ortaklarının memnuniyetini ve şirket değerlerini en ön planda tutar.

Aktez Yapı her başladığı projeyi bitirme azmi gösteren, açık, saydam, bilgi işleyerek karar veren, yenilikçi, estetik tutum sergileyen bir şirkettir. Ülkemizin tarihine, geleneklerine, örf ve âdetlerine, kanunlarına ve doğaya saygılıdır, duyarlıdır.

Aktez Yapı, rekabetçi olmak, risklerini daha iyi yönetebilmek, ürün ve hizmetlerini söz verilen kalitede, zamanında ve öngörülen bütçe içerisinde sunmak üzere; insan kaynaklarına, bilgi ve teknolojiye, yeni yönetim sistemlerine sürekli yatırım yapar, gelişimini bu yönteme dayandırır.

Vizyonumuz

Aktez Yapı yaptığı her işte güvenilirdir, sözünü tutar, işini iyi yapar ve itibarını sürekli yükseltir.

Aktez Yapı ilkesel ve kurumsal değerlere uygun bir yapıda faaliyetlerini sürdürme sorumluluğunda olduğunun bilincindedir.

Aktez Yapı ülke çapında saygınlığı olan bir şirket olma hedefine uygun olarak çalıştığının farkındadır ve bu hedeflerine ulaşır.

Aktez Yapı şirketleri, sahip oldukları işleri net artı değer getirecek ve fark yaratacak şekilde faaliyetlerini gerçekleştirir.

Aktez Engineer

İnşaat işleriniz için iyi bir partner mi arıyorsunuz?