Yalı Mah, İnönü Cad, No:19/8 Akçakoca / Düzce
Pazartesi - Cumartesi 09:00-18:00
+90 (380) 611 4686

PROJE UYGULAMA

Başarıya Giden Yolun Haritasını Birlikte Çiziyoruz!

Aktez Yapı, projelerin her aşamasında kaliteli yönetim ve uzmanlıkla hareket ederek, müşteri beklentilerini aşan sonuçlar elde etmektedir.

Her bir proje, şirketimizin öncelikli olarak müşteri memnuniyetini ve kaliteyi esas aldığı bir uygulama süreciyle hayata geçirilmektedir.

Şirketimiz, her proje için özgün bir yaklaşım benimseyerek, disiplinli ve etkili bir şekilde projelerin başarıyla uygulanmasını sağlamaktadır.

Proje uygulama sürecinde, şirketimiz tecrübeli ekibiyle birlikte titizlikle çalışarak, zamanında teslimat ve yüksek kalite standartlarını garanti etmektedir.

Proje uygulama 1
Proje uygulama 2
  • PLANLAMA VE İŞBİRLİĞİ
  • İLETİŞİM VE KAYNAK YÖNETİMİ
  • UYUM VE ADAPTASYON
  • VERİ ANALİZİ VE İYİLEŞTİRME
  • GERİ BİLDİRİM VE ÖĞRENME
  • ZAMAN VE KAPSAM DEĞERLENDİRMESİ

Şirketimiz, proje döngüsünün ilk aşamasında yönetimin, müşterilerin ve kilit paydaşların beklentilerini karşılayan bir planın oluşturulmasının önemli olduğunu kabul eder. Projeyi uygulamadan önce planı değerlendirir ve ekipteki herkesin proje çıktılarını anladığından emin oluruz. Proje yöneticisi, herkese atanan rolleri ve beklenen zaman çizelgesinin yanı sıra proje uygulama aşamasında üzerinde çalışılacak kilometre taşlarını özetlemek için bir başlangıç toplantısı düzenlemek isteyebilir. Bu ilk adım, projenin başarısı için önemli olan işbirliğini sağlamaya yardımcı olabilir.

Projelerimiz

Bir sonraki inşaat işleriniz için iyi bir partner mi arıyorsunuz?