Yalı Mah, İnönü Cad, No:19/8 Akçakoca / Düzce
Pazartesi - Cumartesi 09:00-18:00
+90 (380) 611 4686

KAMU VE ÖZEL TAAHHÜT PROJELERİ

AnasayfaAktez Yapı HizmetleriKamu ve Özel Taahhüt Projeleri

Tüm Projelerimizin baştan sona fonksiyonların doğru yürütülmesi, estetik ve güvenlikten ödün vermeden yaşama değer katan her türlü yapı projelerinin üretilmesi ana prensiplerimizdendir.

Kusursuz tasarım ve dayanıklı yüksek yapıları ekonomi ile kombine etmeyi ilkesi olarak belirlediğimiz Aktez Yapı şirketimiz, kamu ve özel sektöre yaptığımız taahhüt işlerini beklentiler doğrultusunda, kalite ve disiplin felsefesi içerisinde ve zamanında yerine getirmiştir. Söz konusu yapı ile ilgili inşaat öncesi süreçte siz değerli müşterilerimizin talepleri üzerinden mesleki şartlara riayet edilerek gerekli tasarımlar son teknoloji bilgisayar ortamı ve uygulamaları ile statik, mimari, tesisat, elektrik projeleri ve 3D modellemeleri hazırlanır.

Yapım sürecinde deneyimli mimar, mühendis ve teknik ekibimiz ile gerekli güvenlik koşulları sağlanıp, projenin yapım aşamasından teslimine kadar müşterilerimiz tarafından ihtiyaç duyulan tüm teknik destek ve inşaat - mühendislik konularındaki talepler eksiksiz olarak yapılmaktadır.

İnşaat Danışmanlık Hizmetleri1
İnşaat Danışmanlık Hizmetleri 2
  • KAMU VE ÖZEL SEKTÖRE AİT YAPTIĞIMIZ İNŞAAT TAAHHÜT PROJELERİMİZ
Fabrika Projeleri
Okul Projeleri
Hastane Projeleri
Yurt Projeleri
Spor Tesisi Projeleri
Müstakil Konut Projeleri
İş Hanı Projeleri
Yol Projeleri
Baraj ve Gölet Projeleri
Park ve Bahçe Projeleri
Turistik Tesis Projeleri
Tatil Köyü Projeleri

Projelerimiz

Bir sonraki inşaat işleriniz için iyi bir partner mi arıyorsunuz?