Yalı Mah, İnönü Cad, No:19/8 Akçakoca / Düzce
Pazartesi - Cumartesi 09:00-18:00
+90 (380) 611 4686

ÇELİK YAPI PROJELERİ

AnasayfaAktez Yapı HizmetleriÇelik Yapı Projeleri

Aktez Yapı çelik konstrüksiyon birimi, üstün mekanik özellikleri ve üst düzey statik becerisi ile, güvenli yapısı ve ekonomik kolaylığı ile kaliteli, hatasız ve hızlı imalatlar gerçekleştirir.

Çelik yapılar diğer taşıyıcı sistemlere göre çok üstün mekanik özelliklere, statik becerilere ve uygulama kolaylığına sahiptir.

Özellikle deprem riski bulunan coğrafi bölgelerimizde daha sık kullanılan, çelik konstrüksiyon, daha hızlı, güvenli yapısı ve ekonomik kolaylığı ile belirli standartlara sahip olması sebebi ile hızla yaygınlaşan çelik yapı sistemidir.

Çelik Proje çalışmaları, profesyonel ekibimiz tarafınca bilgisayar ortamında profesyonel bir yaklaşımla son teknolojik ve statik hesaplamalar ile üç boyutlu çizimler sonucunda yapıtın bütün detayları oluşturulur. Tamamlanan Mimari ve statik projelendirme sonrasında çelik konstrüksiyon atöylemizde çelik hammaddenin mukavemeti için gerekli kimyasal özelliklere zarar vermeyen, gaz altı kaynak, tozaltı kaynak kullanılarak hatasız ve hızlı bir şekilde imalatı gerçekleştirilir.

İnşaat Danışmanlık Hizmetleri1
İnşaat Danışmanlık Hizmetleri 2
  • AKTEZ YAPI ÇELİK KONSTRÜKSİYON ATÖLYE BİRİMİ ÇELİK YAPI PROJE HİZMETLERİ
Çelik Konut Projeleri
Çelik Sanayi Yapıları
Uçak Hangarları
Sanayi Tesisleri
Fabrikalar
Endüstriyel Tesisler
Spor Tesisleri
Tavan ve Portal Vinçler
Cephe Kaplama

Projelerimiz

Bir sonraki inşaat işleriniz için iyi bir partner mi arıyorsunuz?