Yalı Mah, İnönü Cad, No:19/8 Akçakoca / Düzce
Pazartesi - Cumartesi 09:00-18:00
+90 (380) 611 4686

PROJELENDİRME VE TASARIM HİZMETLERİ

AnasayfaAktez Yapı HizmetleriProjelendirme ve Tasarım Hizmetleri
Projelendirme ve Tasarım Hizmetleri
Projelendirme ve Tasarım Hizmetleri 2

Projelendirme çalışmaları, Aktez Yapı bünyesinde projelendirme departmanında yer alan profesyonel proje geliştirme takımı tarafınca yürütülmektedir.

Aktez Yapı proje geliştirme takımı, projelendirme çalışmalarının tümünde en güncel bilgisayar uygulamaları ile çalışmakta olup ulusal-uluslararası yönetmeliklere ve imar planına uygun olarak proje hizmeti vermektedir.

Tüm yapı projelerimizin her aşamasında, çözüm önerileri sunarak, yatırımcı taleplerine deneyimli fikirlerimizi katmak ana prensiplerimizdendir.

Tasarım aşamasındaki her türlü yapı projelerinin üç boyutlu (3D) modelleme ve çizimleri, statik ve dinamik hesaplamaları sayesinde, yapıya ait bütün detaylar netleştirilmekte ve üretim-montaj sırasında oluşabilecek hata riski önlenmektedir.

Bu çalışmaları özen ve disiplin felsefesi ile yürüten departmanımız, Türkiye’nin çeşitli illerinde yapı proje adı altında gayrimenkul geliştirme, kat karşılığı konut projeleri, çelik yapı projeleri, özel taahhüt işleri, çok katlı konut projeleri, iş merkezleri, endüstri ve sanayi tesisleri, okul, hastane yurt gibi birçok proje hizmeti vermiş ve tüm yapmaya devam etmektedir.


PROJELENDİRME VE TASARIM ALANLARIMIZ


Mimari Projeler

Statik Projeler

Mekanik Projeler

Elektrik Projeleri

3D Modelleme Projeleri

Betonarme Projeleri

Çelik Yapı Projeleri

Ahşap ve Prefabrik Yapı Projeleri

Aplikasyon

Peyzaj Projeleri

Altyapı Projeleri

Tahhüt Projeleri

Projelerimiz

Bir sonraki inşaat işleriniz için iyi bir partner mi arıyorsunuz?