Yalı Mah, İnönü Cad, No:19/8 Akçakoca / Düzce
Pazartesi - Cumartesi 09:00-18:00
+90 (380) 611 4686

KONUT PROJELERİ

Aktez Yapı' nın eşsiz tasarımları, uzman ekibi ve ileri teknoloji ile desteklenen girişimci ruhu sayesinde, işçiliğimiz ve kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeden çağdaş, ekonomik, fonksiyonel, estetik projeler ve yaşanılabilir mekanlar ile beğenilerinizde.

Konut projelerinde önemli yere sahip olan Aktez Yapı, her türlü arsalarınıza tecrübeli teknik ekibiyle kaliteli, modern, depreme dayanıklı ve estetik projelerle baştan sona yaptığı anahtar teslim projelerinde beğenilerinizin her zaman gururunu yaşamaktadır. Projelerimizde sadece bir bina değil yaşama uygun bir yaşam alanı oluşturmak asıl prensibimizdir, hayatınıza huzur veren tasarımlarımız ile, her türlü ayrıntının düşünüldüğü sürekli yeni bir 'yaşam alanları' inşa ediyoruz.

Aktez Yapı, inşaat sektöründe uluslararası proje yönetim standartlarında tüm konut projeleri dahil olmak üzere betonarme yapı sistemlerinin; mimari projeler, statik projeler, mekanik projeler, elektrik projeleri ve 3D modelleme projelerinin tasarlanması tüm bu projelerin çizilmesi ve tüm statik hesaplarının yapılması konusunda hizmet vermektedir.

İnşaat Konut Projeleri Hizmetleri
İnşaat Konut Projeleri Hizmetleri 2
  • YAPI PROJE MÜHENDİSLİK FALİYET HİZMETLERİMİZ
  • İNŞAAT PROJELERİ HİZMETLERİMİZ
Kat Karşılığı Konut Projeleri
Çok Katlı Konut Projeleri
Villa Projeleri
Ticari Amaçlı Projeler
Tarihi Yapılar Röle Projeleri
Yenileme ve Restorasyon
Anahtar Teslim Yapı Projeleri
Uygulama Projeleri
Ön Tasarımlı Bina Projeleri

Bir sonraki inşaat işleriniz için iyi bir partner mi arıyorsunuz?